Pirts komplekss, Latvija
Pilna jūsu mājas automatizācija
Pirts komplekss, Latvija
Projekta apraksts

Šis projekts ir turpinājums projektam Savrupmāja Latvijā un apvienojas ar to vienā veselumā. Pirts kompleksa kontrole un uzraudzība tiek veikta ar vienu IridiumMobilelietotni, planšetdatorā iPad un viedtālrunī iPhone. Gudrās Mājasvadība un uzraudzība ir iespējama no jebkuras vietas uz zemeslodes, kur ir interneta pieslēgums.

Projektā tiek ietverta: klimata kontrole, ventilācija un gaisa kondicionēšana, apgaismojums (eksterjera un interjera), motorizēti aizkari, žalūzijas un slēģi (funkcija “american”). Tiek novērotas: ūdens noplūdes, gaisa kvalitāte, mitruma procents iekštelpās un ārā. Un, protams, pilnīga visu audio un video iekārtu vadība. Ir paredzēti dažādi vadības scenāriji.

Vēlamao iekštelpu klimatu nodrošina ventilācijas un gaisa kondicionēšanas iekārtas no dažādiem ražotājiem, kas darbojas caur Modbus protokolu un Domintell automātiku. Īstenota automātiska ventilācija, kas ieslēdzas un izvērtē vēlamo rezultātu atkarībā no gaisa kvalitātes sensoru rādījumiem, lai nodrošinātu vēlamo gaisa mitrumu telpās.


TV viesistabā ir uz teleskopiska grozāma kronšteina, kas pagriež televizoru skatītāja virzienā, lai būtu ērti skatīties, vai no virtuves daļas vai sēžot uz dīvāna istabā. Papildus TV telpā ir arī video projekcija ar ekrānu, kas ir iebūvēti griestos un izvirzās tikai skatīšanās laikā. Ir izveidota vadības loģika starp TV un projekcijas iekārtām. Kad sākas video projekcija, televizors tiek izslēgts un tas atgriežas savā sākotnējā stāvoklī – tikai tad ekrāns sāks iztīties. Savukārt, kad ekrāns ir iztīts, tiek bloķēta TV vadība. Swing kronšteina darbību un tā mijiedarbību ar projekcijas ekrānu Jūs varat noskatīties zemāk video:

Noskatieties video: video iekārtu mijiedarbība un TV pagriešana

Audio video iekārtas var izslēgt vienlaicīgi ar aizkaru vai žalūziju atvēršanu – ar vienu pogas nospiedienu. Šeit to var apskatīt video:


Noskatieties video: OFF A/V iekārtas un aizkaru un žalūziju atvēršana

Daudztelpu apskaņošana īstenota katrā telpā un ārpus telpām - Jūs varat klausīties jebkuru radio staciju vai dziesmu, kas ir Jūsu tālrunī, datu mākonī.

Ir uzstādītas novērošanas kameras, kuru video saturs var tikt skatīts arī IridiumMobilelietotnē.

Pārvaldīt visu iepriekš minēto un citas funkcijas var no IridiumMobile lietotņu kopas. Lietotņu saskarnes dizains izstrādāts individuāli, pamatojoties uz klienta prasībām un ieteikumiem.

Skat. video par vadības saskarni

Projekts tika īstenots 2017. gada aplili

Ieinteresēja, ir jautājumi
Ieinteresēja
Paldies, Jūsu pieprasījums veiksmīgi nosūtīts.
Mūsu pārstāvis ar Jums sazināsies tuvākajā laikā.

Vēlaties apskatīt, parunāt,
apmeklēt veikalu:

Ģertrūdes iela 38, Rīga, LV-1011, Latvija

+371 268 268 78, +371 673 137 10

Darba laiks: P-P 10:00–19:00 (S, Sv slēgts)

“Gudrās Mājas” sistēmas:

+371 26 873 887

Varat arī rakstīt:

info@unisons.lv

Vēlaties apskatīt, parunāt,
apmeklēt veikalu:

Ģertrūdes iela 38, Rīga, LV-1011, Latvija

+371 268 268 78, +371 673 137 10

Darba laiks: P-P 10:00–19:00 (S, Sv slēgts)

“Gudrās Mājas” sistēmas:

+371 26 873 887

Varat arī rakstīt:

info@unisons.lv

Mēs uz:

  • gaisma ies.
  • gaisma izs.
Apmeklējiet mūms:
Mūsu interneta veikals
audiosalons.lv